Remi Željezničara i Tuzla siti 0:0, te pobjeda Širokog nad Olimpikom 3:0 obilježili su posljednje mečeve 23. Kola Premijer lige BIH.

Željezničar opet nije uspio da savlada Tuzlu, iako je imao potpunu terensku inicijativu. U 57.minuti igrači Željezničara su protestvovali i tražili jedanaesterac kada je Goran Brkić igrao rukom

Ermia Zeca u 72.minuti zatresao mrežu protivnika, međutim gol je poništen zbog očigledne ofsajd pozicije u kojoj se našao napadač domaćih. Tri minuta kasnije je ponovo Zec bio strijelac, a gol je poništen.

Željezničar  u posljednjih šest utakmica u Premijer ligi osvojio samo dva boda, dok je Tuzla siti i dalje bez poraza sa Husrefom Musemićem.

Široki je lako savladao Olimpik. Dva puta se u strijelce upisao Ikić, dok je gol još postigao Jurilj.