Crvena zvezda je ostvarila 15. uzastopnu pobjedu, nakon što je na gostovanju savladala Voždovac 4:1.

Voždovac je na startu šokirao Crvenu zvezdu. Već u četvrtoj minuti na centaršut Milojevića, najbolji u skoku je bio Dragan Stoisavljević koji je zatresao mrežu Milana Borjana.

Nakon primljenog gola, Zvezda je krenula još ofanzivnije da napada. Redale su se šanse pred golom domaćeg tima, a u nekoliko navrata istakao se golman Krunić. On je odbranio udarce Gajića i Kataija. Ipak ni on nije mogao ništa da uradio u 30.minuti.

Katai je odlično centrirao, Ben bio na pravom mjestu i izjednačio na 1:1. Ovim golom Ben je postao najefikasniji stranac u istoriji Crvene zvezde sa 61 golom. Sedam minuta kasnije potpuni preokret. Mirko Ivanić je sjajnim udarcem  pogodio mrežu pa su gosti za sedam minuta došli do prednosti.

U nastavku je Zvezda dominirala a svoju dobru igru krunisali su povećanjem vođstva. Prvo je Željko Gavrić povećao na 3:1 , da bi Aleksa Vukanović postavio konačnih 4:1.

Pratite Cafe.ba putem društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.