Košarkaši Igokee poraženi su od Mornara rezultatom 88:79 u utakmici posljednjeg, 26. kola, regionalne ABA Lige.

Nakon ovog rezultata, Mornar je obezbijedio plasman u plej-of i to sa treće pozicije, dok će Igokea u završnici igrati protiv Crvene zvezde. Protivnik Mornara će biti Budućnost.

Poslije deset minuta igre Mornar je imao prednost od dva poena (22:24), a onda je gostujući tim drugu dionicu dobio sa 11 poena prednosti (27:16), što je, ispostavilo se na kraju, i odredilo dalji tok utakmice.

Igokea je pokušavala da se približi u nastavku, u nekoliko nevrata je ozbiljno i zaprijetila, ali je Mornar uspio da iskontroliše meč i na kraju trijumfom izborio plasman u plej-of.

Najefikasniji na utakmici bio je NIkola Jovanović iz Igokee sa 20 poena, dok je Derik Nidam predvodio Mornar sa dva koša manje.