Foto: pixabay

Fudbalski klub Bayern iz Minhena vjerovatno će ugostiti Barselonu bez publike na tribinama u UEFA Ligi šampiona sledeće sedmice nakon što je guverner savezne države u utorak rekao da će zahtijevati sportske događaje bez navijača zbog visoke stope zaraze koronavirusom.

Guverner Bavarske Markus Soder rekao je da će zabraniti navijačima da prisustvuju utakmicama čak i ako ne postoji dogovor da se to radi u cijeloj zemlji.
 
“Nema smisla ponovo dopuštati navijače u doglednoj budućnosti. Ako to ne uspije na državnom nivou, učinićemo to samo za Bavarsku”, rekao je Soder.
 
Sledeća domaća utakmica Bayerna kod kuće je protiv Barselone 8. decembra, a protiv Mainza u Bundesligi tri dana kasnije.
 
Utakmica UEFA Lige šampiona u Njemačkoj sledeće sedmice između Leipziga i Manchester Cityja igraće se, takođe, bez publike nakon što je savezna država Saksonija postala prva koja je ovog mjeseca zabranila prisustvo navijača na sportskim terenima.
Pratite Cafe.ba putem društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )