Liverpool deklasirao Barcelonu s četiri gola u mreži

Fudbal

Izvor: Cafe.ba / Agencija Anadolija     06.08.2016 u 22:15 h 1

- Utakmica je igrana na londonskom stadionu ”Wembley“ pred skoro 90.000 gledalaca koji su mogli uživati u fenomenalnom izdanju pulena Jurgena Kloppa

Fudbaleri Liverpoola deklasirali su Barcelonu u prijateljskom utakmici, koja se igra u sklopu International Champions Cupa (ICC). "Redsi" su Barcinu mrežu zatresli čak četiri puta za ubjedljiv trijumf od 4:0, javlja Anadolu Agency (AA).

Utakmica je igrana na londonskom stadionu Wembley pred skoro 90.000 gledalaca koji su mogli uživati u fenomenalnom izdanju pulena Jurgena Kloppa.

Sadio Mane je načeo mrežu Barcelonu u 15. minuti. Na odmor se otišlo sa 1:0, a seriju golova u nastavku je otvorio Javier Mascherano koji je u 47. minuti savladao sopstvenog golmana. Divock Origi u 87. i Nikola Grujić u 90. minuti upotpunili su sjajno izdanje Liverpoola i veliku pobjedu.

Za oba tima bila je to treća provjera na ICC-u. Prethodno Liverpool je pobijedio Milan sa 2:0, a izgubio od Chelsea sa 0:1. Barcelona je u oba navrata slavila, prvo protiv Celtica sa 3:1, a potom i protiv Leicester Cityja sa 4:2.

Pratite Cafe.ba putem aplikacija za Android i iPhone i društvenih mreža FacebookTwitter.