Češka i Hrvatska odigrali neriješeno 2:2

Euro 2016

Izvor: Cafe.ba / Agencija Anadolija     17.06.2016 u 20:14 h 0

- U utakmici 2. kola grupe D, koja se igrala na stadionu "Geoffroy Guichard" u Saint-Etienneu, navijači su mogli vidjeti četiri gola

Češka i Hrvatska su u petak u grupi D Evropskog prvenstva u Francuskoj igrali neriješeno 2:2, javlja Anadolu Agency (AA).

U utakmici 2. kola grupe D, koja se igrala na stadionu "Geoffroy Guichard" u Saint-Etienneu, navijači su mogli vidjeti četiri gola.

Hrvatska je imala prednost sve do pred kraj meča kada su Česi iz jedanaesterca izjednačili na 2:2.

Golove za Hrvatsku su postigli Ivan Perišić u 37. i Ivan Rakitić u 59. minuti utakmice, dok su pogotke za Čehe postigli Milan Skoda u 76. i Tomas Necid iz jedanaesterca u četvrtoj minuti sudijske nadoknade drugog poluvremena.

Večeras je na programu još utakmica Španija-Turska (21.00).

Pratite Cafe.ba putem aplikacija za Android i iPhone i društvenih mreža FacebookTwitter.