Fudbalska reprezentacija Srbije bolja od Izraela

Fudbal

Izvor: Cafe.ba / Agencija Anadolija     31.05.2016 u 22:38 h 0

- Fudbalska reprezentacija Srbije slavila je večeras u Novom Sadu u prijateljskoj utakmici protiv Izraela, rezultatom 3:1

U prijateljskoj utakmici igranoj večeras u Novom Sadu, fudbalska reprezentacija Srbije savladala je reprezentaciju Izraela rezultatom 3:1, javlja Anadolu Agency (AA).

Početak utakmice obeležilo je malo prilika za gol sa obe strane, a jedino su fudbaleri Srbije imali nekoliko pokušaja nedovoljno dobrih za pogodak i eventualno vođstvo. U 33. minutu Srbija je povela sa 1:0, pogotkom kapitena reprezentacije Branislava Ivanovića, čime je postavljen i konačan rezultat pred petnaestominutnu pauzu.

Na početku drugog poluvremena treneri obe reprezentacije napravili su po nekoliko izmena, a Izrael je na tri minuta od početka drugog poluvremena izjednačio pogodkom iz penala. Do kaznenog udarca došlo je kada je Grujić oborio igrača Izraela na ivici kaznenog prostora.

Nakon nekoliko propuštenih prilika fudbalera Izraela, u 74. minutu, nakon odbijene lopte Nemanja Milunović je uz malo sreće „prevario“ golmana gostiju i doneo vođstvo za Srbiju, 2:1.

Za konačan rezultat meča pobrinuo se Dušan Tadić, koji je pred kraj utakmice iskoristio jedan odbitak iz kaznenog prostora i sa nekih 20 metara pogodio same rašlje gola Izraela.

Pratite Cafe.ba putem aplikacija za Android i iPhone i društvenih mreža FacebookTwitter.