Galatasaray pobjedom protiv Fenerbahčea osvojio Kup Turske

Fudbal

Izvor: Cafe.ba / Agencija Anadolija     26.05.2016 u 22:35 h 0

- Pobjedu i trofej Galatasarayu donio je Lukas Podolski, pogotkom u 30. minuti utakmice

Galatasaray je u četvrtak navečer na prepunom stadionu "Antalya Arena" u Antalyi, u finalu Kupa Turske savladao najvećeg turskog rivala Fenerbahče s 1:0, javlja Anadolu Agency (AA).

Pobjedu i trofej Galatasarayu donio je Lukas Podolski pogotkom u 30. minuti utakmice.

Obje ekipe su u drugom poluvremenu imale solidne prilike, ali se rezultat do kraja meča ipak nije mijenjao.

Sudija ovog meča je dodijelio ukupno sedam žutih kartona, od čega šest igračima Galatasaraya.

Pratite Cafe.ba putem aplikacija za Android i iPhone i društvenih mreža FacebookTwitter.