Početna Sport Fudbal KATAI ŠOKIRAO SEVILJU! Srbin zaustavio pohod Andalužana na titulu!Fudbaleri Alavesa i Sevilje su u poslednjoj utakmici 26. kola Primere odigrali nerešeno – 1:1

Comments Off on KATAI ŠOKIRAO SEVILJU! Srbin zaustavio pohod Andalužana na titulu!Fudbaleri Alavesa i Sevilje su u poslednjoj utakmici 26. kola Primere odigrali nerešeno – 1:1
0

Alaves je prekinuo seriju od četiri pobede Sevilje, kojom su se gosti uključili u trku za šampionsku titulu.
Andalužani su poveli golom Ben Jedera u 23. minutu, ali je bod domaćem timu doneo srpski reprezentativac Aleksandar Katai.
Nekadašnji napadač Crvene zvezde je bio strelac u 75. minutu, a na teren je ušao deset minuta ranije. Kataiju je ovo drugi gol u Primeri.
Sevilja je ostala na trećem mestu i ima 56 bodova, tri boda manje od drugoplasiranog Real Madrida, dok je Barselona lider sa 60 bodova.