Početna Sport Fudbal Hoffenheim protiv Kolna izbjegao poraz u zadnjim sekundama

Hoffenheim protiv Kolna izbjegao poraz u zadnjim sekundama

Comments Off on Hoffenheim protiv Kolna izbjegao poraz u zadnjim sekundama
0

U 30. kolu njemačke Bundeslige remizirali su Koln i Hoffenheim, a svih 90 minuta ove utakmice odigrao je reprezentativac Bosne i Hercegovine, Ermin Bičakčić.
Andrej Kramarić imao je dobru šansu za Hoffenheim u četvrtoj minuti, ali šutirao je malo iznad prečke. Pokušao je i Adam Szalai u 29. minuti, međutim golman Kolna, Timo Horn, odlično je obranio.

Pred kraj prvog poluvremena domaći su imali dvije velike prilike, prvo je Oliver Baumann odbranio udarac Dominiquea Heintza, da bi nakon toga Yuya Osako šutirao pored gola.

Koln je došao u prednost u 58. minuti. Ermin Bičakčić nije uspio startom zaustaviti Lukasa Kluntera, koji je dodao do Jonas Hector, a on je uposlio Leonarda Bittencourta za 1:0.

Sandro Wagner je imao priliku za Hoffenheim u 72. minuti, da bi do kraja susreta domaći imali tri velike šanse. Prvo preko Osaka, zatim Jojića, a u finišu utakmice pokušao je Lehmann.

Ipak, Hoffenheim je uspio doći do izjednačenja u trećoj minuti sudijske nadoknade. Goste je poraza spasio Kerem Demirbay.